אני מאמינה שרשת לינקדאין היא כלי אדיר לפיתוח עסקי, גיוס לקוחות והגדלת הכנסות ובכל זאת רק מעטים מנצלים את היכולות המקסימליות שלה. התירוצים לכך הם רבים וכוללים חוסר ידע, חוסר זמן וחוסר חשק לעבוד על מערכת שביננו, יכולה להיות די משעממת.

 

החלטתי להשליך את כל התירוצים האלו מהחלון ולהתמחות בפעילות בלינקדאין עבור לקוחותי– פעילות אפקטיבית, ריווחית ומאה אחוז מקצועית. כיום אני עוזרת ללקוחות שלי למלא את היומן בפגישות עם אנשי מפתח ולקוחות פוטנציאלים בארץ ובחו"ל, להערך להשתתפות בתערוכות באמצעות תיאום פגישות מראש, להגדיל את מאגר הלקוחות ורשימות התפוצה, לרשום משתתפים לכנסים, להשיק מוצרים ושירותים חדשים ולמצוא זכיינים ושיתופי פעולה בכל העולם – כל זאת על ידי שימוש בלינקדאין.

 

שירותי לינקדאין שאני מציעה:

• הדרכות אישיות וסדנאות קבוצתיות על :

  1. שימוש אפקטיבי בלינקדאין לפיתוח עסקי

  2. גיוס עובדים, חיפוש עבודה

  3. ובניית מותג אישי/מקצוע

• יצירת חיבורים עסקים בלינקדאין

• בנייה וכתיבה של פרופילים מקצועיים

• כתיבת נוסחי פניה ומכתבי מכירה

• יצירה וניהול של דפי חברה

• יצירה וניהול של קבוצות

• ניהול מוניטין בלינקדאין

 

הדרכות לינקדאין

כולם מכירים את הפוטנציאל האדיר של לינקדאין - אבל מעטים ממצים אותו ומשתמשים בו כראוי לטובת קידום העסק. 
לך יש הזדמנות לגלות את כל הסודות של לינקדאין.
איך? בעזרת ההדרכות המקצועיות שלי, שיספרו לך על שיטות עבודה יעילות ועל דרכי שיווק מתוחכמות, ילמדו אותך על אופטימיזציה של פרופיל הלינקדאין ועל יצירת נראוּת והשפעה דרך הקבוצות השונות, על הוספת מאות קשרים חדשים ועל ניסוח פניות אפקטיביות המניעות לפעולה. 
איתי, הלינדקאין יהפוך למגרש המשחקים הראשי שלך.

 

בניית פרופיל לינקדאין

כידוע, יש רק הזדמנות אחת ליצירת רושם ראשוני. ברשת, תופתע לגלות, הרושם הראשוני הזה נוצר בדרך כלל על ידי התבוננות בפרופיל הלינקדאין. 
לא בטוח שהפרופיל שלך מספיק טוב? בשביל זה אני פה: אראיין אותך, אשאל אותך את השאלות החשובות ועל בסיס זה, אצור לך פרופיל לינקדאין בסטנדרט הכי גבוה שיש. 
לא בטוח שיש לך שם מספיק חברים? אצור לך 'על הדרך' גרעין ראשוני של מאות קשרים עסקיים - ואעניק לך את הדחיפה החשובה בדרך להצלחה.

 

פיתוח עסקי בלינקדאין

התפקיד שלך: להגיד לי מי הם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. התפקיד שלי: לחשוף אותך בפניהם בצורה הטובה ביותר, ולהכניס אותם אל משפך המכירות שלך.
הידע העצום והניסיון העשיר שצברתי בעבודה בלינקדאין מאפשר לי לשפר את הפרופיל שלך, להשתמש בו בצורה חכמה, להתחבר לקבוצות הנכונות, לספר עליך במקומות החשובים באמת וליצור עבורך קשרים בדיוק עם האנשים שאתה רוצה. 
אנחנו נבנה לך תדמית עסקית מושלמת בעזרת הלינקדאין.

 

נשמע לך מעניין? אשמח לשוחח על איך נוכל לשתף פעולה בשיחת טלפון עניינית או פגישה קצרה.

 

בהצלחה,

יוספה אדמן

054-4494607

פיתוח עסקי בלינקדאין

האתר נבנה ועוצב ע"י

הרופא 42, חיפה    טל: 054-4494607