10 טיפים לשימוש נכון בוידאו


הקהל הצופה בוידאו גדל במהירות, אז מה אתם עושים כדי לנצל מגמה זו? הנה 10 טיפים:

1. גישת הטלויזיה לא פועלת – אל תעשה פרסומות, צור תוכן. אנשים לא נכנסים לאתר שלך כדי להשתכנע במוצר או השרות שלך. הם מבקשים ללמוד יותר על העסק שלך. כאשר הם שם הם מבקשים לבחון את העסק שלך ועדיף שיהיה לך תוכן וידאו אינפורמטיבי, ולא 'מוכר'. ספק תוכן שמראה את מהות העסק. איזה סוג שירות אתה מציע? כיצד פועל המוצר שלך? מה הערכים הבסיסיים של החברה שלך? מטרתך היא לספק מידע שהקהל מבקש ולהקל עליהם למצוא אותו.

2. תן ללקוחות לדבר בשמך – אין איש מכירות טוב יותר מאשר לקוח מרוצה. כיזם אתה אולי מכיר את מסרי העסק שלך היטב, אבל לא תהיה לעולם כה משכנע כמו מישהו שעשה עסקה אתך ואהב את החוויה. אם ללקוח יש דברים טובים לאמר אליך, מדוע לא תתן לו לשתף אחרים ברגשותיו באתר? עדות וידאו תהווה את איש המכירות הטוב ביותר שיכול להיות לך שעובד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

3. שפר את הזדמנויות הוידאו עבור SEO – הזדמנויות SEO הנובעות מיצירת תוכן וידאו הן אחד ההבטים המסעירים ביותר. כפי שמדווחת Forrester Research לוידאו המוצג היטב יש אפשרות פי 50 להגיע לעמוד הראשון של גוגל בהשוואה לטכניקות SEO סטנדרטיות. התחרות היא פחות גדולה בכל הקטגוריות כמעט. ישנה הזדמנות נהדרת עכשיו לעסקים רבים להגיע לדירוג גבוה בגוגל מבלי להתאמץ יותר מדי. אם אתה רוצה להגביר את התנועה באתר שלך, וידאו היא הדרך ללכת בה.

4. השקע בתוכן וידאו מעולה – בעוד שסירטונים בבלוגים יכולים להיות מופקים בתקציב נמוך, וידאו של החברה צריך להראות מקצועי. לא כדאי שהאחיין שלך יערוך את סרט החתונה שלך או יתכנן לך את המשרד, ועליך להתיחס לוידאו באותה מידה של כבוד. כאשר הלקוח מגיע לאתר שלך לראשונה, יש לך הזדמנות אחת בלבד להרשים אותו. הוידאו הראשון שסביר שילחצו עליו צריך להיות ברמה שאתה חש שמשקפת בצורה הטובה ביותר את העסק. אם הוא לא ערוך טוב ולא נעשה באופן מקצועי, מה יחשוב הלקוח הפוטנציאלי על יתר החברה שלך?

5. שתף סירטונים של חברות אחרות – אין רע בלשדר וידאו שלא נוצר על ידי החברה שלך. בלוג כחלק מהאתר שלך הוא דרך מצויינת לשתף במידע, עדכונים לגבי החברה ותכני וידאו מצוינים. אם תתקל ברשת בוידאו שימשוך את הלקוחות שלך, זה יהיה לטובת החברה שלך ולטובת יצרן הוידאו לשתתף את הוידאו באתר. זה הופך את האתר שלך למענין ומועיל ללקוחות. יש לחשוב על מספר דברים בעת שיתוף בתוכן של אנשים אחרים. אל תשתמש בוידאו של מישהו אחר למכירה ישירה של המוצר או השרותים שלך (בלי רשות), תמיד תתן קרדיט ליצרן ותשתמש בוידאו רק להתמקד במשהו חיובי, מחמיא או מספק מידע.

6. היה עקבי – השאר רענן בתוכן כדי לשמור על חיוניות האתר. אם אתה רוצה לקדם את הקהילה וקשר סביב העסק שלך, צריך לעדכן כל הזמן את תכני האתר. עדכוני וידאו פשוטים יכולים לתרום רבות. בין אם זה מסר וידאו קצר מהמנכ"ל או הצצה חטופה לפיתוח חדש בעסק, אם ידוע שאתה מעדכן כל הזמן את האתר בסירטונים חדשים, אתה יוצר סיבה טובה לאנשים לחזור ולבקר באתר.

7. הכנס את הלקוח אל מאחורי הקלעים – השימוש בוידאו כהזדמנות לעסקים לפתוח את דלתות החברה לציבור. הכנס אנשים והראה להם יום במשרד. אנשים מעריכים את העובדה שאתה מראה מה מתרחש מאחרי הקלעים ולפגוש את הצוות. זו דרך פשוטה ואמיתית לבנות אמון עם הלקוחות.

8. שתף את הסירטונים שלך – נגישות לכלל הרשת החברתית של הלקוח מרוחקת מרחק נגיעה בעכבר. השתמש בכפתורים לשיתוף חברתי כדי להקל על אנשים להציב את התוכן שלך בפייסבוק שלהם, טוויטר ופרופילים אחרים או בכל מקום אחר שתמצא לנכון. חשוב לשקול זאת כאשר אתה מפתח את תכני הוידאו כדי להבטיח שהוידאו יתרום באתר שלך ומחוצה לו.

9. השתמש בוידאו בכל עמוד – אף פעם אל תניח שהאתר שלך הוא עמוד הנחיתה של הקהל, כך שעליך להתיחס לכל עמוד כאילו הוא עמוד הבית. כאשר מישהו מגיע לאתר שלך, אם יש שם וידאו, יותר סביר שהוא יישאר. כפתור 'התחל' הוא הקריאה המשכנעת ביותר לפעולה באינטרנט, נצל אותו לטובתך.

10. השתמש בוידאו כשירות לקוחות – השתמש בוידאו לענות על שאלות שכיחות, מתן תמיכה טכנית או אפילו הדרכה כיצד להשתמש במוצר או בשירות שלך. דוכן שירות לקוחות דיגיטלי פתוח 24 שעות ביממה/ 7 ימים בשבוע ומועיל ללקוחות יותר מכל מדריך או שיחת טלפון. זה לא עולה כסף לתחזק, וממשיך לעבוד בשבילך ברציפות. מרבית היזמים לא יכולים להרשות לעצמם לא לספק את השירות הזה.

#שיווקבוידאו

  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black
עכבו אחרי
פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
logo-new-2-e1607892362348.png

האתר נבנה ועוצב ע"י

הרופא 42, חיפה    טל: 054-4494607